Katalogy

Realizací a nápadů už máme spoustu. Pro vaši snadnou orientaci nabízím přehledné katalogy reklamních předmětů, textilu, ale i inspirativní pohled do mé kuchyně.


Rozdávejte to, co byste sami chtěli dostat! Inspiraci na desítky originálních dárků za pár korun, ale i luxusních kousků, nabízí můj katalog.


 

Katalog má přes 100 stran plných nápadů a novinek pečlivě vybraných tak, aby byly nejen originální, ale i šetrné k přírodě.

Katalog ekologických reklamních předmětů ZDE


Vybrali jste svého favorita?
Rádi vám jej vyvzorkujeme, doladíme branding, připravíme grafické návrhy a přesnou kalkulaci.

Zavolejte mi nebo napište.

 Poptávám ekologické reklamní předměty.

 


Inspirujte se v katalogu ekologického textilu. Vybíráme pouze textil vyrobený z udržitelných materiálů, jako je například bio bavlna nebo bambus. Zajímají nás i výrobní podmínky, doprava a nezapomínáme ani na ekologický branding.

Katalog ekologického textilu ZDE.

Všechny výrobky Vám rádi vyvzorkujeme a zkalkulujeme.

Chci oblečení přátelské k přírodě.

 


Neumíte si prakticky představit, co to konkrétně ta ekologická reklama je? Vysvětlím Vám to na 19 stranách. Objevte konkrétní příklady a inspirujte se. Odhalte, co znamenají tajemné zkratky a certifikáty, kterými se všichni zaštiťují.

Katalog "Jak a co dělám" ZDE.

Stáhněte si ho. Nebudete litovat, naškrábala jsem spoustu informací přínosných i váš marketing. 

Co znamenají různé certifikace a eko zkratky. / Jak šetrně tisknout. / Jak se obléci bez výčitek. / Co jsou to ekologické dárky a konkrétní nápady pro vás.

Tipy na eventy bez kompromsů. / ...

Zajímá mě netradiční reklama.