Moje vize a hodnoty

Tak jo: zopakuju vám to ještě jednou. Vím, že reklamu jde dělat chytře a šetrně.


Jasně – bez reklamy to dneska nejde. Mým cílem je dělat ji s ohledem na naše prostředí, ve kterém žijeme.  A věřím, že i na poli reklamy, byť pro některé to může znít bláhově,  se můžeme chovat šetrně a ohleduplně. Stejně jako v kterékoli jiné oblasti našeho života, i tady to považuji za přirozené. Nemusíme plýtvat energií a zdroji proto, aby vaše značka byla vidět a lidé ji měli rádi.  Jsem si jistá, že o tom přesvědčím i vás. 

Nemůžeme si dovolit bezohledně ničit, co je kolem nás. Máme o to pečovat. V dnešní době o to víc – po tom všem, co jsme se na přírodě už dopustili. Na tohle budu dbát, protože to tu mám ráda. Bože, jsem kočka, nemůžu žít v umělém světě.

Reklama může fungovat dobře i tímto způsobem. Jde o to, že má vtip a nápad. Já a můj tým jsem posbírali dost zkušeností v různých agenturách a s různými klienty a nebojím se tady říct, že v tom umíme zdatně našlapovat. Obklopila jsem se těmi, pro které je šetrnost a ohleduplnost životním stylem, jak v osobní, tak i v pracovní rovině. Všichni z nás ví, že tu můžeme odvést smysluplnou a prospěšnou práci. A vám to hodláme předvést taky ;-) Koukněte na to, co se nám už podařilo.


Každý v Green Cat ví, že je pro mě důležité:

 • PRACOVAT POCTIVĚ
  Stojím tlapkama pevně na Zemi a našlapuji po ní měkce. NIKDY vám nedoporučím reklamu na zeleno pouze přetřenou.
 • RESPEKTOVAT
  Nastražuji slechy a otevřeně naslouchám. Každý klient je pro mě jedinečný, respektuji jej a totéž očekává i od vás.
 • NEUSTUPOVAT
  Ráda se učím. Pokud se zmýlím, ochotně svůj názor upravím. Neuznávám však polovičatá řešení a ze své cesty nesejdu. Mám zkrátka devět životů, ale jen jednu pravdu.
 • ŠETŘIT
  Moje reklamy jsou šetrné pro přírodu i pro kapsu klienta. Dělám ji jen tak, aby byla efektivní a tam, kde je potřeba.
 • PROVĚŘOVAT
  Pečlivě zkoumám a kontroluji své spolupracovníky, aby celý dodavatelský řetězec byl maximálně šetrný. Spolupracuji jen s těmi, kteří vyznávají stejnou filozofii.
 • POMÁHAT
  Vášnivě podporuji skvělé produkty a společnosti přívětivé k životní prostředí. Ostatní klienty nesoudím. Zajímá mě, zda si uvědomují dopady své činnosti a snaží se je omezit, v tom jim ráda pomohu.