Tým

Tak se na ně podívejte! Ty jsem si vybrala a oni mi na to kývli ;-)


Judita

Před lety jsem ji poznala ve vzdělávacím centru TEREZA (PR a fundraising). Práci si tady v roce 2009 vybrala proto, že věří, že touhle cestou TEREZA nejen chce, ale i umí zlepšit svět a Judita toho chce být součástí. Dost chytré.
Předtím vedla 7 let pobočku reklamní agentury Yashica a pracovala pro zajímavé klienty např. Gillette, Duracell, Oral-B, Kostelecké uzeniny, či Philips – byl to boj, ale naučila se tam vážně dost.
Tím, že teď dělá pro mě, je pro ni výzva ukázat v praxi, že ekologie je zábavný a smysluplný životní styl, který lze uplatnit kdekoliv.  A na rovinu říkám: je skvělá, má k tomu fištrón a odhodlání.

Chci napsat Juditě: judita.nechvatalova@green-cat.cz
Chci jí zavolat: 603 168 824

 

 

Petra

Padla mi hned do oka – je to zrzka každým coulem. Má za sebou pozice jako account manager ve společnostech Brand Farm a Grep design, dotáhla to ještě vejš:  managing director v reklamce Yashica. Žila ve Střední Americe,  dnes pracuje také v TEREZE. Říká, že její největší učitel je život sám. Typicky kočičí.

Přilákat ji bylo snadný.  Stručně: reklamu miluje, ale touží ji dělat jinak. Mimochodem: maluje krásný věci, ráda se na to dívám…koukněte na její web

Chci napsat Petře: petra.bartonkova@green-cat.cz

Tereza

Terezu jsem si vyhlídla, páč je rozenej kreativec. Se stačí podívat, jak dobře mě vystihla. Jednak to je talent od Pána Boha a druhak sbírala zkušenosti  napřed na studiích (obor grafický design a nová média na SUPŠ a AVU) a pak v  reklamních agenturách Young&Rubicam, ŠŠS CreativeShop a Studio Palka. A co je taky důležitý i "na vlastní volné noze" – teď tvoří pod svou značkou VISUALIST. 

Práce se mnou je pro ni spojením toho, co dělá a jak žije - třídí odpad:-) A navíc tady stojí před výzvou, že šetrná reklama nemusí nutně šetrně i vypadat.

Chci napsat Tereze: tereza.kralova@green-cat.cz
Chci jí zavolat: 603 589 900

Karolína

Nejmladší z mého týmu. Do všeho jde s vervou a maximální ochotou. Zadejte jí jakýkoliv úkol a nic nebude problém. K tomu stíhá ještě s přehledem studovat na vysoké škole ekonomické. Prostě talent.

Chci napsat Karolíně: karolina.hromadkova@green-cat.cz
Chci jí zavolat: 732 663 088

Kristina

Můj největší odborník na ekologii, nejen že ji úspěšně vystudovala, ale předlouhou dobu se jí intenzivně s nadšením věnuje. Na základě zkušeností z ciziny založila Kokozu, která propaguje městské zahradničení a kompostování. Já se s ní poznala v TEREZE, kde pečovala o ekoškoly. 

Pro mě teď ze všeho nejvíc organizuje projekt Balakryl RECY věci. Má skvělé nápady, nachází neotřelé cesty a výborně umí jednat s každým dvounožcem.

Chci napsat Kristině: kristina.regalova@green-cat.cz
Chci jí zavolat: 608 653 938