PALETKY

Vdechněte paletám nový život. Reusing /renovace/ palet je dnes velkou módou, často se jedná o skvělé nápady. Ale nejčastěji vidím používat naprosto netknuté a nepoškozené EURO palety.


Vloženo

Tyto palety mají solidní hodnotu jako vratný obal a smysluplnost jejich využití třeba na botník je minimálně diskutabilní.

PALETKY jsou však něco zcela odlišného. Tým mladých tvůrců zaujal fakt, že z různých vzdálených zemí se k nám vozí zboží na atypických paletách z krásných dřev – cedru, mahagonu, nebo třeba borovice. Tyto palety jsou určeny pouze k jednorázovému použití a není je jak znovu použít k původnímu účelu. Tak exotického materiálu by byl hřích nevyužít.
A proto se vrhli do palet po hlavě a začali vymýšlet a vytvářet nábytek, ale i navrhovat celkové řešení interiérů. Samozřejmě s využitím těch nádherných palet. Původně je velmi nahrubo opracované dřevo brousí, takže krásně vynikne struktura a barva materiálu. Palety jsou bez chemické úpravy s prověřeným původem, takže jsou zdravotně zcela nezávadné a navíc krásně voní.

Sama Green Cat by si tuze přála lavici od Paletek na svůj dvorek…

Zobrazit web PALETKY