Balakryl RECY věci

Zachraňte vyhozené věci. Inspirujte se u profíků. Užijte si kreativní workshopy pod vedením designérů. Vystavujte. Dražte svá díla a výtěžek z nich darujte na dobrou věc. Vyhrajte 20 000 Kč. To vše přináší naše celoroční kampaň pro Balakryl.


Balakryl RECY věci Kampaně Zobrazit web

Balakryl RECY věci - dejte věcem druhý život!

Tvoříte s nadšením?

Kampaň RECY věci oslovuje všechny kreativní nadšence. Nastartujte svou fantazii a um a stejně jako řada známých autorů, věnujcích se udržitelnému designu, povyšte recyklaci, renovaci nebo chcete-li upcykling na atraktivní životní styl, který láká i další následovníky. Taková je hlavní myšlenka celého projektu.

Posezení z vany, mís a kanystrů - špičkový výrobek z brněnského workshopu.


Zábavný program na celý rok

Balakryl RECY věci startují na jaře nominací na dva červnové workshopy v Brně a Plzni. Přihlásit se může každý, kdo dal staré věci druhou šanci. Účastníky vybírá porota, rozhoduje atraktivita a kvalita přihlášených kousků a motivace autorů. Přehlídka stovek originálních nápadů je úžasný materiál nejen pro sociální sítě. Osobité nápady prostě táhnou a šíří se jako lavina.

Židlátka, hračky pro batole z noh vyřazené židle - ukázka z nominovaných výrobků.


Workshop za odměnu

Ulovit materiál na sběrném dvoře, pracovat v profesionálně vybavené DIY dílně a mít ku pomoci rady, konzultace a šikovné ruce profíky - řemeslníky a designéry je opravdovou odměnou pro každého kutila. 


Dost řečí!
Mrkněte se na spot z pražského workshopu a budete mít jasno o náplni i atmosféře.


Online hlasování

Na podzim hlasuje veřejnost o nejlepší výrobek, který se zrodil na letních workshopech. Nejúspěšnější kusy mají tisíc a více unikátních hlasů. Návštěvnost webu jde v těchto měsících raketově nahoru.


Výstava a aukce

Vrcholem kampaně a další odměnou pro účastníky projektu je výstava, kterou jsme v roce 2017 uspořádali v industriálnímu prostoru VNITROBLOCKU. Letos plánujeme expozici na vyhlášeném designSUPERMARKETU.

A na samotný závěr, v předvánočním čase, dražíme to nejlepší co vzniklo. Výtěžek z aukce putuje na podporu aktivit vzdělávacího centra TEREZA


Už věříte?
S Balakryl RECY věci zažijete zábavu opravdu celý rok.

Poslední důkaz:
přehledná časová osa všech klíčových bodů aktuálního 6. ročníku 2018


Přirozený obsah pro PR

Balakryl pomáhá svými výrobky kreativním nadšenců a kutilům realizovat jejich nápady a představy. Tvorba přináší nejen radost a uspokojení, ale k přírodě šetrné barvy zachraňují věci před vyhozením a ty "unavené" oživují. Projekt RECY věci tedy přímo vychází z DNA značky a pro veškerou komunikaci přináší bohatý obsah a inspiraci. Přesvědčte se třeba na pestrém Blogu RECY věcí.


 

Chci oživit náš marketing originálním tématem!

 

Klient: PPG Deco Czech a.s. Rok realizace: 2017, 2018