Káva pomáhá ptáčkům

Hosté slavnostního vyhlášení E.ON Energy Globe Awards dostávali na rozloučenou pěkný balíček s voňavou kávou na ráno. Tento dárek navíc pomáhá udržovat zdravé populace stěhovavých ptáků v Africe.


Káva pomáhá ptáčkům

Nevěříte, že káva může pomáhat ptáčkům i farmářům? Je to jednoduché. Stačí jen zvolit tu pravou: kávu s certifikací  Bird Friendly®.

Jedná se o bio kávu, která byla vypěstována za přísných ekologických podmínek tradiční metodou v zastínění v přirozeném prostředí tropického pralesa. Certifikace Bird Friendly® v sobě jako jediná spojuje bio standardy a zároveň záruku pěstování kávy v zastínění. Prodejem takto certifikované kávy přispíváme k zachování původních lesních ekosystémů, přirozeného domova mnoha druhů stěhovavých ptáků, a napomáháme tak nepřímo zvyšovat jejich populace. Bird Friendly® také zaručuje zdravé životní prostředí pro místní farmáře. 

Tuto kávu nám dodal první oficiálního prodejce  kávy s certifikací Bird Friendly® v ČR a ve střední Evropě: BirdSong Coffee. Kávu jsme zabalily do pěkných balíčků a opatřili visačkou s informacemi o tom, jakou prospěšnou dobrotu hosté dostali. 


I levný dárek může být užitečný!

Káva s certifikací Bird Friendly® je vypěstována v přirozeném prostředí ve stínu korun okolních stromů. Tyto stromy jsou přirozeným prostředím mnoha ptáků a pomáháme jim tak přežít a zvyšovat stavy. Potěšte své klienty touto výbornou BIO kávou s ozvěnou ptačího zpěvu. 


Chci smysluplný dárek.