KDYŽ JE VYMALOVÁNO

PRIMALEX


KDYŽ JE VYMALOVÁNO Kampaně Zobrazit web

Společně s PRIMALEXEM jsme připravili projekt "Když je vymalováno". Vymýšleli jsme, vyráběli, fotili, psali a připravovali visuály. Výsledek? Tipy a návody, jak šetrně naložit se zbytky barvy a jak využít obaly. 


Že je kyblík jen na barvu? Omyl. Dejte mu druhou šanci! Máte vymalováno? Výborně. Příležitost ke kreativitě ale rozhodně nekončí. Zbyl vám přece kyblík, štětec, štafle … Nic nevyhazujte! Vše se dá skvěle využít. Klasika nezklame, do kyblíku můžete zasadit rajčata. Ale to vám jistě nestačí.


Na zbrusu novém webu Primalexu "Když je vymalováno" najdete moře nápadů, jak kyblíky a další potřeby nápaditě i prakticky využít. Inspirujte se a vrhněte se do vyrábění. Nejen, že se vy i vaše děti výborně pobavíte, ale zároveň pomůžete i životnímu prostředí. Jasně, že využitím pár kyblíků přírodu nespasíme. Naším cílem je zábavně upozornit na potřebu snižování množství odpadu a jeho opakované používání. Odhalte s námi, kolik pokladů se skrývá v odpadu!


Celý projekt doplňuje EKO RÁDCE, díky kterému odhalíte, jak naložit s kterým zbytkem barvy, jak šetrně vymýt štětce. Zkrátka, jak se chovat přátelsky k přírodě a nezbláznit se z toho.  


Chcete s námi spolupracovat? Pište, volejte, Judita se s vámi ráda sejde, pozve vás na kafe a domluví možnosti spolupráce.

Judita Nechvátalová

603 168 824, judita.nechvatalova@green-cat.cz

Domluvit si schůzku!