Minuty z přírody

Minutová videa tvoří základ pro hodiny zážitků venku. Hlavním posláním této kampaně je nadchnout dospělé i děti pro pozorování a vnímání přírody ve svém okolí. Nabízíme jim zábavné a objevitelské aktivity pro celý rok.


Minuty z přírody Kampaně

Úkol pro Green Cat zněl jasně:

vymyslet, jak opakovaně využít téměř stovku minutových spotů o nejpůsobivějších místech a unikátech české přírody, které připravilo Ministerstvo životního prostředí a vloni je odvysílala Česká televize.


Rozhodli jsme se prodloužit minuty na hodiny zážitků v přírodě.

Oblíbené spoty znovu ožívají s novými internetovými stránkami www.minutyzprirody.cz. Vracejí je znovu do hry jednoduché aktivity a hry v přírodě určené převážně rodinám s dětmi. Každý týden čeká na děti a jejich rodiče jedno video a nová netradiční hra nebo nápad, jak zažít venku dobrodružství a zábavu. Stačí minutová inspirace na těchto stránkách, aby pak rodiče s dětmi zatoužili prožít společně hodiny v přírodě.


Proč? Česká příroda si to zaslouží. Kameramani zachytili krásy, krásky a krasavce - dravce, hmyzáky, vzácné rostliny, kouzelná a nedotčená místa. Jedno odvysílání prostě nestačí!

Seznamte se třeba s tajemným králem noci výrem a odhlate, zda žije i ve vašem lese díky taháku pro lesní detektivy.


 

4x více času u obrazovek než v přírodě

České děti průměrně tráví denně venku 1 hodinu 41 minut, oproti tomu u médií tráví 4 hodiny 14 minut, vyplynulo z šetření Nadace proměny. A přitom paradoxně právě kontakt s přírodou dětem usnadňuje učení a přispívá k celkovému rozvoji jejich osobnosti, jejich kreativity, posiluje jejich fyzické, duševní i sociální zdraví. Proto je vhodné rozvíjet vztah k přírodě již od raného věku dětí.

Změňme to!


Nejsme na to sami, spolupracujeme

V projektu s námi spolupracují ty nejpovolanější odborníci na vzdělávání a rozvoj dětí - přesvědčte se ZDE.


Smysluplné kampaně nás prostě baví. I vám připravíme originál na míru. 

Chci vymyslet kampaň plnou emocí!

Klient: Ministerstvo životního prostředí Rok realizace: 2018