o nás

Jsme reklamní agentura, která ví, jak dosáhnout chytré a šetrné reklamy.

Chytrá a šetrná reklama... Co si pod tím představit? Vynechme všechny třesky plesky a řekněme to jednoduše.
Jsme ostřílení matadoři na reklamních kolbištích, máme letité zkušenosti práce pro velké korporace i menší firmy. A navíc solidně rozumíme ochraně životního prostředí. A v čem je tahle unikátní kombinace dobrá?

Věříme, že marketing a ekologie se nevylučují. Naopak, přirozeně se potřebují.

Velkým pomáháme snížit svoji sloní stopu a zviditelnit aktivity přívětivé k planetě. Pracujeme s menšími a zapálenými, aby svými projekty nadchli a motivovali nové zákazníky.
Pomáháme ukázat dobré a smysluplné projekty těm pravým lidem. Klasickému marketingu dáváme čerstvou šťávu bez éček. Představujeme nové trendy. A to vše šetrně, s ohledem na planetu i rozpočty. Následující stránky Vám přinášejí nápady, které můžete využít i ve svých projektech.


MY KOČKY… A TY MYŠI.

Jsem kočka z Prahy a už nějakej pátek reklamy sleduju. Je toho až moc. Myši se v tom občas ztrácej. Jedete autem a vidíte to všude. Jdete na cour a zas nějaká akce - "guerilla" tomu říkaj. Mezi náma: venku sem tam na něco mrknu, ale spíš se koukám po kocourech. Některé myši ale taky zmoudřely. Nechytí se jen tak na každej "špek". Ulovit dneska myš, to chce fištrón.

HLAVNĚ NEPLÝTVAT ENERGIÍ!

Nemůžu se na to koukat. Myši často nehledí napravo-nalevo a plundrují přírodu - moje přirozené prostředí. A nejhorší je mrhat energií. Hlavně tou mojí. Občas si ťukám na čelo, když vidím, jak se různý partičky přivazujou ke stromům, nebo si to namířej do Antarktidy. Jakože protest a pomoc, ale bůhvíkde na severu. Brrr, nic pro mě. Věřím si a vím, že je lepší dokázat něco tady na našem dvorku.

JSEM TADY PRO VÁS.

Coby kočka jsem dost chytrá, dost vydržím a umím se poučit z chyb. Jsem hravá, ale i obezřetná. Pracujou pro mě ti, kteří už to pochopili. Prošli lecčím a ví, co a jak. Abyste si nemysleli, že tomu šéfuju jen já. Jeden starej kocour, kterej toho dost ví, mi dal tlapu na to, že mi bude radit. 

Sledujte novinky a odebírejte newsletter!

Každý měsíc vám pošleme tipy, inspirace a zajímavé realizace ze světa ekologické reklamy.