o nás

Naládujeme šutry do praků vás – novodobých Davidů

A vy zvítězíte nad greenwashingem gigantů!

 

Naší misí je připravit úspěšnou komunikaci vašich poctivých ekologických projektů. S naší pomocí porazíte i kobercový nálet marketingu velkých firem.

Vyhmátneme ty nejpádnější argumenty

Zvidítelníme neviditelné, zjednodušíme složité a přiblížíme vzdálené. To vše bez moralizování a tak, aby to lidé pochopili, zaujalo je to a motivovalo ke změně chování.
 

Zpracujeme je do atraktivní formy

Zvolíme nápadité cesty, po kterých oslovíte tu pravou cílovku.
Napíšeme fungující texty, připravíme web, spot nebo podklady pro vaši PR agenturu. Zorganizujeme nápaditý event, po kterém zbyde hromada zážitků a nula odpadu. Nafotíme a vydáme lákavou publikaci. Zajímá vás podrobněji, jak a na čem pracujeme? Podívejte se, prosím, SEM.

Všechny kroky navrhujeme vždy s ohledem na váš rozpočet a volíme ty nejefektivnější možnosti, abychom pro váš produkt či službu zajistili to nejlepší a vy tak nadchli ty pravé. 


Nejsme žádní zelenáči

V našem týmu se potkávají dvě, jinde naprosto výjimečné, kompetence: znalost reklamy a ekologie. 
Zúročujeme mnohaleté zkušenosti z reklamní práce pro velké korporace i menší firmy. A rozumíme problematice ochrany životního prostředí a enviromentálním tématům. Navíc ekologie je naše srdcová záležitost a to co hlásáme, sami žijeme.

 

Poznejte tým Green Cat

 

Judita Nechvátalová

Judita působila ve velké reklamní agentuře a měla na starosti klienty z ČR i korporátní značky. Její vášní je ekologie, příroda a záchrana tvorů i věcí. Proto sekla s reklamkou a šest let vytvářela fundraising a PR vzdělávacího centra TEREZA. Od roku 2014 založila Green Cat, jak to proběhlo, si můžete přečíst ZDE.

Judita nelení a stále se vzdělává v environmentalistice i marketingu. Vždy u těch nejlepších. Třeba aby pro vás psala šmrcovní prodejní texty, absolvovala Školu mistrů textu u Otty Bohuše.

judita.nechvatalova@green-cat.cz, 603 168 824

 

Karolína Jelínková

Karol vystudovala marketing na VŠEM.
S bravurou pro vás vybere ty nejvhodnější reklamní předměty a to nejen s ohledem na příležitost a rozpočet, ale především i na životní prostředí.

Doladí s vámi branding, doprovodnou komunikaci a bez chybičky celou zakázku zajistí. 
 

karolina.jelinkova@green-cat.cz, 732 663 088
 

 

Tereza Bourová

Tereza v našem týmu opět zastupuje enviromentální odbornost. Absolvovala také sociální a kulturní ekologii na Univerzitě Karlově. A v ekologických tématech se perfektně orientuje a stále vzdělává.

Vyřeší s vámi vše, co se týká rostoucího papíru. Navíc ráda komunikuje na sociálních sítích i při osobních setkáních a můžete se s ní potkat na našich workshopech a akcích.

tereza.bourova@green-cat.cz, 725 966 860

 

Jana Šišková

Jana vystudovala marketingovou komunikaci na Univerzitě Komenského v Bratislavě. Je naší externí pracovnicí a stará se o rostoucí papír na Slovensku. Janka vám s radostí vystaví cenovou nabídku, odborně poradí s výběrem vhodné grafiky či pomůže zvolit vhodný typ papíru.

Kromě environmentalistiky a ekologických řešení v oblasti reklamy se věnuje také digitálnímu marketingu. I díky němu jste se dostali na náš web a nyní čtete tyto řádky.

jana@rastucipapier.sk, +421 910 506 658

 

Kristina Regalová

Kristina vystudovala sociální a kulturní ekologii na Univerzitě Karlově.

Po lovení zkušeností v zahraničí spoluzaložila Kokozu a v TEREZE kočírovala ekologické programy a propagaci. Poté si plácla s Green Cat a dohlíží na to, abychom nic ani omylem nenatřeli nazeleno a jako produkční pečuje o kampaně.
 

kristina.regalova@green-cat.cz, 608 653 938
 

Nechte nás zařídit, aby vaše komunikace oslovovala ty pravé.
A zároveň byl její dopad na životní prostředí co nejpatrnější.


Napište nám a jdeme na to

 


 

Řekli a napsali o nás
 

Ekomaniaci

Pusťte si Juditu do ucha. Byla hostem 11. dílu tohoto zajímavého podcastu, který vám doporučujeme sledovat trvale.

S autorkou Pavlou Wernernerovou si Judita povídala o tom, jak může nebo nemůže být reklama v souladu s ekologií, ale i proč agentura Green Cat vůbec vznikla, jak fungujeme anebo jakým způsobem praktikujeme udržitelnost u sebe ve firmě. 

 

 

Udržitelná konference

Udržitelná konference pořádána Asociací Startupů. Pusťte si ji klidně celou, je plná zajímavých příspěvků. Pokud hledáte Juditin příspěvek, tak ten začíná v 1:11 hodin.
Konference proběhla v květnu 2021 a začala symbolicky za pět minut dvanáct. Její motto bylo: Je čas vrátit svět tam, kam patří a dát planetě novou šanci. 

 

 

Kalman o Green Cat

Takto popsal Green Cat a setkání s Juditou Kalman Horvát v Pravém domácím časopise. Zjistíte, jak ho nadchl prapír s mrkví i jak vidí naši misi.

 

 

MashUp

Představení Green Cat z doby, kdy jsme začínali.

Je vidět, že poslání zůstává, ale cesty se mění.

 

 

Sledujte novinky a odebírejte newsletter!

Každý měsíc vám pošleme tipy, inspirace a zajímavé realizace ze světa ekologické reklamy.