5 TOP ekologických předsevzetí

Nový rok se rychle rozběhl. Už si plníte svá novoroční předsevzetí? 70 % z nás si je prý dává. Co kdybyste je letos zaměřili na vaše podnikání a k jeho osvěžení zeleným marketingem? My vám s jejich uskutečněním nadšeně pomůžeme.

Hitparáda nejčastějších předsevzetí

 

ZHUBNU

To, co je šetrné pro přírodu, bývá často šetrné i pro váš rozpočet.
Stačí jen efektivně využít formáty při tisku či chytře opakovaně využít materiály a zázračně zhubne i váš rozpočet. Přesvědčte se a nakoukněte do našeho katalogu ekologických reklamních předmětů, kde najdete desítky nápadů doslova za pár korun. 

 

BUDU VÍCE SPORTOVAT

Pohyb jde o poznání lépe, když vám to při něm sekne.
Pořiďte sobě i svým klientům unikátní legíny na míru. Namaluje je pro vás úžasná Petruccya a vyrobíme je v ČR. Pak už je jen a jen na vás, zda vyběhnete ven či se zrelaxujete při józe, vše půjde skvěle.

 

NAUČÍM SE

Učení  mučení u nás neplatí!
Pro vaše zaměstnance, děti či klienty uspořádáme zábavné workshopy a tematické dny, kde se dozví spoustu nového nenásilnou formou. Navíc dbáme na to, aby po akcích zbyla jen hromada zážitků a ne hromada odpadu.

 

ZAMILUJI SE

Jaký má být? Rozhodně kreativní, originální a smysluplný…   
Nenechte si ujít projekt RECY věci, který splňuje všechny požadavky. Workshopy nabité adrenalinem a novými zkušenostmi, inspirace k tvoření, hrdost na výstavě, hra o nejlepší kousek a podpora dobré věci. Posuďte sami na www.balakrylrecyveci.cz.

 

OBMĚNÍM ŠATNÍK

Oblečte se bez výčitek třeba do PET lahve.
Vyberte si z našeho katalogu nápaditý reklamní textil z biobavlny, bambusu nebo recyklovaných materiálů. Rádi vám jej na míru doladíme šetrným potiskem či výšivkou.

 

Tato předsevzetí nevzdáte. Mají smysl a společně je zvládneme levou zadní. Tlapku na to! Váš tým Green Cat

Vloženo Od
Tags: inspirace

Sledujte novinky a odebírejte newsletter!

Každý měsíc vám pošleme tipy, inspirace a zajímavé realizace ze světa ekologické reklamy.