Jarní detox workshop v režii Green Cat

Jaro je přirozeným začátkem opakujícího se každoročního cyklu, a proto by se mělo patřičně oslavit. Je to tedy ideální období na uspořádání eventu pro utužení obchodních vztahů. Samozřejmě, v udržitelném stylu!

Po dlouhé zimě, během které se každý jen těší, až se doma zahřeje, přichází zase čas objevování prostředí kolem nás. Čas k tomu se více potkávat, vzájemně inspirovat a uskutečnit, co se během zimy vysnilo. A my jsme takovou příležitost pro naše klienty uspořádali. Setkání se konalo během dubna v krásném vzdušném prostoru Slow Flow na pražských Vinohradech. Hlavním tématem akce byla ‘Energie z přírody’, které jsme všem pozvaným zprostředkovali formou interaktivního workshopu. Slova se ujala skvělá a zkušená lektorka Věra Vačkářová, která se mimo jiné zabývá lidským propojením s přírodou. 

 

Spolu s ní jsme objevili zdravé bylinky volně dostupné v jarní krajině a spoustu tipů k jejich zpracování v jednoduché pochoutky. Ochutnávky byly samozřejmě nezbytné. Celá přednáška byla protkána i dalšími doporučeními z oblasti zdravého životního stylu a všichni si z ní kromě užitečných informací odnesli i dárek ke zpracování na doma. 

 

Po workshopu následoval networking a pohoštění od Catering zdravě, které bylo kromě skvělé chuti také pastvou pro oči. V duchu naší filozofie pro nás bylo důležité, aby si klienti pochutnali na nápaditých bezmasých pokrmech.


Závěrem si naši pozvaní poslechli prezentaci z úst ředitelky Green Cat, Judity Nechvátalové. Judita hovořila na téma „Jak úspěšně komunikovat environmentální témata a prospět tím značce“ a podělila se o zkušenosti, které během let působení v oboru získala. Kladla důraz na to, na co si dát pozor a doplnila i praktická doporučení.

 

Zajímá vás, jak na vlastní udržitelný event? Už brzy se vám ozveme s tipy!

Vloženo Od
Tags: inspirace

Sledujte novinky a odebírejte newsletter!

Každý měsíc vám pošleme tipy, inspirace a zajímavé realizace ze světa ekologické reklamy.