KDYŽ POTŘEBUJETE TISKNOUT

Milujeme recyklovaný papír, nejen protože je ekologický.

Milujeme recyklovaný papír, nejen protože je ekologický, ale i heboučký na omak. Pokud klient vyžaduje dokonalé podání barev, volíme FSC papír. Pravda, tisk na něj je kapku náročnější, ale i fotky umíme bravurně.

Spoustu materiálu ušetříme také chytrými formáty s minimem odpadu. Když už nějaký odpad vznikne, pečlivě recyklujeme. Neplýtváme barvou, raději se namáháme s chytrou a výraznou grafikou. S nadšením vám kompletně zpracujeme cokoliv od vizitky až po velký katalog. Rádi se blýskneme vlastní grafikou, ale ochotně tiskneme ekologicky i z vašich dodaných dat.


TIP

„LÍH schovejte do koktejlů...“

Používáme moderní ofsetové technologie, které minimalizují množství odpařovaného lihu při výrobě. 
 


Slovníček pojmů:
 

100% recyklovaný papír
Vyrobený pouze z druhotných vláken. Nejčastěji používaný recyklovaný papír je v síle 60 – 100 g/m2 a recyklovaný karton 160 – 250 g/m2. Recyklovaný papír může být i bělený, upřednostňujeme ale přírodní.

 

 


FSC
Důvěryhodný systém certifikace dokládající, že dřevo pochází z šetrně obhospodařovaných lesů. Certifikace sleduje celý zpracovatelský řetězec = každý finální výrobek je označen unikátním kódem, každý zákazník si tak může zkontrolovat, že výrobek opravdu pochází z udržitelně opečovávaného lesa. Díky své transparentnosti má tato certifikace největší kredit a podporu.

 


PEFC
Variantní certifikace ekologického lesního hospodářství.
Názor Green Cat: oproti FSC méně transparentní systém, dávám přednost FSC. 

 

 


Ukázka tisku na recyklovaný papír. Více o tomto projektu ZDE.

Vloženo Od

Sledujte novinky a odebírejte newsletter!

Každý měsíc vám pošleme tipy, inspirace a zajímavé realizace ze světa ekologické reklamy.