REKLAMNÍ PŘEDMĚTY PRO ZVÍŘATA

Reklamní předměty mají zaujmout a potěšit.

Naše kolekce osvědčených dárků pro zvířata to splní na 200% procent. Jak? Potěší zvířecí přátele a tím udělají radost Vám - lidem. Nezapomínejme prosím ani na zvířata v nouzi, mnohé dárky mohou pomoci i jim.


Samolepky chránící ptáky

Ať už klasické siluety ptáků nebo šrafovaná kolečka jsou nejčastěji používanou pomůckou pro upozornění ptáků na skleněnou překážku. Aby fungovaly je však nutné nalepit je dostatečně hustě – návod je součástí. Šrafované tvary jsou elegantní a decentní, takže se hodí i na velmi moderní budovy. Ochraňte ptáky před zraněním při nárazu do skla, který pro ně končí fatálně. Nezapomeňte na prosklené plochy kanceláří, ale i třeba skleníky.

Chcete vidět svoji kočku šťastnou?

Většina koček obchází i super drahé hračky opovržlivě bez povšimnutí. Stoprocentně je však rozvášní bylinky – kozlík lékařský, či šanta kočičí. Hračky naplněné těmito bylinkami v nich vyvolá nadšení a pobaví se s nimi kočky i Vy. Když navíc hračku doplníte o nějaké to peříčko, bude radost veliká. S chutí Vám osvědčené hračky vyvzorkujeme a dodáme, ať mohou Vaši zákazníci potěšit své mazánky.

Bylinky pro kočky 

Využijte dokonalého kočičího čichu a uchvaťte ji. Polštářek s kozlíkem lékařským nebo šantou kočičí je fascinuje. Některé si s ním hrají, jiné se po něm labužnicky válí, nebo vesele běhají. Rozhodně skoro žádná minda nezůstane netečná.

Jmenovky na obojky 

Někdy může naprostá maličkost zachránit život nebo alespoň řadu strádání. Takovou obrovskou maličkostí je jmenovka či obojek s kontaktem majitele. Vyrobíme jmenovky, kam si mohou vaši klienti dopsat jméno a kontakt a jejich miláček se okamžitě najde, pokud se někde zapomene.

Slepičí placky

Pořízením a hrdým nošením této placky pomáháte Slepicím v nouzi. Přesněji nadaci, která propaguje adopci slepic z velkochovů a hlavě dělá osvětu, abychom nákupem vajec z těchto nemilosrdných chovů nekupovali.Výtěžek z prodeje těchto placek  (cca 23 Kč)  je věnován na podporu kampaně Slepice v nouzi.

Lahve a misky na vodu

Při cestování je vždy nezbytné mít vodu a misku po ruce. Naše designové vychytávky to snadno vyřeší a navíc bez zbytečného odpadu z PET lahví.

Mína od Catz&Dogz 

Je první český ekologický prací prostředek určený speciálně pro praní textilu jako jsou pelíšky, obojky, deky, vodítak nebo psí oblečky. Má dezinfekční a deodorační účinky. Díky svému jemnému složení nedráždí zvířecí pokožku. Dobře se z textilu odplavuje, takže v něm nezůstávají zbytky, které by mohly působit podráždění, alergie nebo pro zvířata nepříjemnou vůni. Zakoupením tohoto výrobku přispíváte na provoz zvířecích útulků. Je samozřejmě bezpečný pro použití se septiky a domácími čističkami.

Ekologicky šetrné čistící prostředky 

Říkáte si, v čem potěší nějaké zvíře? Pokud nebudeme nadbytečně užívat čistící prostředky a dáme přednost snadno odbouratelným, zaradují se třeba drobní vodní živočichové. Ale i Vaše domácnost bude paradoxně zdravější, když se vyhnete prostředkům s chlorem, či jedovatým prostředkům na hubení škůdců, nebo zbytečným chemickým produktům.

Pamlsky pro psy

Psí gurmáni si přijdou na své a to zákonitě potěší každého pánečka. Reklamní předměty mají přinášet radost a naše pamlsky ji nosí tedy dvakrát. Pro Vaše partnery připravíme dobroty z nejkvalitnějších surovin a v baleních na míru.

Hmyzí hotel 

Nepřítomnost mnohdy nenápadného užitečného hmyzu na našich zahradách má za následek třeba přemnožení mšic, které potom složitě a obtížně hubíme za pomoci škodlivých chemikálií. Bohužel tohoto hmyzu kolem nás bývá spolu s ničením jejich přirozeného životního prostředí a chemizací. Nemají také dostatek úkrytů na našich uklizených zahradách pro zimování nebo rozmnožování. Udělejme ze svých zahrad oázu nebo, chcete-li, záchrannou stanici. Dostatek berušek, zlatooček, motýlů, ale i škvorů a dalšího užitečného hmyzu naší zahradě velmi prospěje. Nabízíme ekologické kvalitní domky pro hmyz, nebo Vás naučíme vyrobit si je.

Kartónová bouda

I ve velké boudě - bytě - si kočka i pes rádi zalezou do vlastního. Praktický, skladný pro distribuci a cenově zajímavý dárek pro chovatele. Rádi navrhneme visuál na míru a vyrobíme speciálně pro vaši společnost.

Ptačí krmítko

Praktické odolné plastové krmítko, které se snadno distribuje je vyrobeno v ČR. Je recyklovatelné. Doplníme jej o informační leták s doporučením, co do něj nasypat. Chcete si vyrobit krmítka a zimní výzdobu sami? Objednejte si workshop ZDE.

Ručník pro psy a kočky z mikrovláken

Skvěle savé mikrovlákno vysuší zvíře 4x rychleji, než s běžnými ručníky. Speciální tvar použitých mikrovláken také velmi dobře myje a čistí. To vše při menší tloušťce a váze, takže ideální při cestování či vycházkách do přírody. Máme i velký pro koně.

Motýlky pro psí gentlemany a dámy 

Narozeniny, vánoce a další společenské události … to jsou příležitosti vytáhnout galantního motýlka. Umožněte čtyřnohým krasavcům se blýsknout. Hlavní věc ale je, že každý tento motýlek pomáhá psům v nouzi.

Pítko pro ptáky

Pítko z přírodních materiálů krásně ozdobí Vaši zahradu či balkon. Jen nezapomeňte na predátory a umístěte jej na bezpečné místo. Pestří ptáčci a motýli Vás potěší.

Domeček pro ježky a další savce

Ježci jsou velmi užiteční chlapíci, kteří se živí brouky, červy a slimáky, což ocení každý zahrádkář. Hýčkejte si je tedy na své zahrádce. Domek pro ježky je atraktivní přírodní a bezpečný domov pro ježky, který je chrání před deštěm i sněhem, ale i predátory. Víte, že až 25% ježků nepřežije zimu proto, že nemají dostatek vhodného prostoru na zimování? Nalákejte toho „svého“ třeba na kočičí granule (bez ryb prosím). 

Vloženo Od

Sledujte novinky a odebírejte newsletter!

Každý měsíc vám pošleme tipy, inspirace a zajímavé realizace ze světa ekologické reklamy.