ROZDÁVEJTE EKOLOGICKÉ REKLAMNÍ PŘEDMĚTY

I rozdávací dárky mohou být praktické a nápadité.

Zapomeňte prosím na krámy z tramtárie a rozdávejte radost i pro přírodu. Cenový limit jsme si nastavili od 8 do 80 korun.


Kuličkové pero z letáků

Reklamní letáky jsou metla, aspoň kapku s nimi zatočí tato propiska, která je z nich vyrobená. Šikovné ruce pracovníků chráněné dílny rozstříhají letáky na nudličky a vyrobí z nich praktická kuličková pera. Na obalu z recyklovaného papíru se bude skvěle vyjímat vaše logo. Cena per se pohybuje od 15,- Kč za kus.

Přírodní houba na ovoce a zeleninu 

Skvělá a čistě přírodní houba na mytí ovoce a zeleniny. Zcela bez plastu, ropných látek, chemických lepidel… 100% rozložitelná. Vyrábí se ze speciální odrůdy tykve (Lufa válcovitá). Vyzkoušeno: funguje výborně i jako drátěnka. Brandujeme nejčastěji visačkou.

Štítky do záhonů a truhlíků

Zapichovací štítek pro označení rostlin vyroben v ČR. Už nikdy nezapomenete, co jste kam vysadili a na co se těšit. Výška štítku je 15 cm a nabízíme více tvarů. 

Past na slimáky

Odhodlání kompostovat a pěstovat si vlastní bylinky a zeleninu často fatálně zruší útok žravých slimáků. Zapomeňte na chemii, která stejně nefunguje. Nastražte jim osvědčenou past, která pochází z ČR. Rozměr pasti je 11 × Ø 9 cm.

Klíčenka 3xR

Zbytky látek IKEA tvoří základ této klíčenky, kterou navrhlo duo designérů studia BOADESIGN. Vyrábí je chráněná dílna na Vysočině. Výnos z prodeje je určen na ekologické aktivity TEREZY. Brandování je možné buď vytkávanou visačkou přímo na klíčence, nebo na papírové visačce, která obsahuje příběh klíčenky. Cena klíčenky je cca 19,- Kč/ks.

Krmítko

Vy jim v zimě pomůžete a ptáčci zpěváčci se vám na jaře a v létě odvděčí úžasnými koncerty a veselým poletováním. Praktické odolné plastové krmítko, které se snadno distribuuje je vyrobeno v ČR. Je recyklovatelné. Doplníme jej o informační leták s doporučením, co do něj nasypat.

Podtácky se semínky

Praktické podtácky z recyklovaného papíru v sobě skrývají semínka bylinek. Až dopijete, zasaďte je. Visuál uděláme přímo pro vás.

Kartičky s ekotypy

Mnohdy stačí malá námaha a příroda jásá. Jasné a praktické tipy k ochraně životního prostředí na záložkách, či pohlednicích. Připravíme přímo pro vás.

Pexeso

Jste přeborník v pamatování si obrázků? Nebo potřebujete ještě potrénovat? Originální pexesa na recyklovaném papíře navrhneme a vytiskneme přímo pro vás. Pexesa jsou oblíbeným dárkem doslova za pár korun, záleží na množství, ale cena se točí okolo 13 Kč za kus. Pexesa na míru jsme již dělali třeba pro Primalex "pestrý rok", nebo pro Provident s tématem dopravních prostředků.

Česká síťovka

Retro síťovka slaví hvězdný návrat. Použijte ji a zažijete milé momenty. Nejen, že vy se začnete hned usmívat, ale i nejotrávenější prodavačka se zazubí. Navíc vám garantujeme překvapení nad tím, kolik věcí tato děrovaná kráska pojme.

Slepičí placky

Pořízením a hrdým nošením této placky pomáháte Slepicím v nouzi. Přesněji nadaci, která propaguje adopci slepic z velkochovů a hlavě dělá osvětu, abychom nákupem vajec z těchto nemilosrdných chovů nekupovali. Výtěžek z prodeje těchto placek  (cca 23 Kč)  je věnován na podporu kampaně Slepice v nouzi.

Štítky pro třídění

Třídíte, ale občas si nejste jistí, kam co patří? Nalepovací štítky na nádoby ve vtipném visuálu na míru vám poradí.

Přírodní mátové mýdlo

Doporučujeme pro ranní koupel -  osvěží, povzbudí a dodá dobrou náladu pro celý den. Radost můžete mít i z toho, že se mýdlo vyrábí na Moravě. Šetrnou metodou zastudena, tedy reakcí olejové a vodní fáze při teplotě kolem 30 stupňů Celsia. Je to postup, který je šetrný k výživným látkám, minerálům a vitamínům obsaženým v rostlinných olejích. Mýdla vyrobená z rostlinných olejů nenarušují přirozený ochranný film pokožky a nevysušují.

Betlém

Vánoční klasika v praktickém skladném balení. Recyklovaný papír, šetrný tisk definují tento betlém, který je originální – namalovaný a vyrobený právě pro vaši firmu.

Tašky

Nabídka tašek, kterými nahradíte ohavné igelitky, je obrovská. Rádi vám připravíme tu nejzajímavější přímo pro vás. Ať už z poutačů, recyklovaných látek, či PET lahví. Pro ukázku třeba praktická taška z recyklovaného plastu.

Čaj štěstí

Rozdávejte štěstí v bylinkách, které vyrostly na Moravě. Čaj štěstí od Sonnentoru je směs plná síly, oblíbený čaj na snídani a skvělý dárek pro více či méně šťastné.

SEED BOMBS

Házejte bomby! Kamkoliv hodíte, tam se zazelená. S radostí je pro vás vyrobíme u nás s kytičkami nebo bylinkami, kterým se v naší kotlině daří. Navíc s tímto reklamním předmětem nemusíte rozhodně šetřit, jeho hodnota je veliká, ale cena nizoučká.

SEED BOMBSBločky

Nákupní seznam, geniální myšlenku, nebo telefonní číslo je nutné okamžitě zapsat. Tento poznámkový bloček jsme natiskli na volné místo na archu brožurky o odpadech. Nejen, že nezatížil přírodu, ale je za babku.

Mason Jar

Zavařovací skleničky byly vzorem pro veselé skleničky pro nápoje s sebou. Už žádné jednorázové kelímky. Mason Jar i další vícerázové kelímky na kávu i čaj vyrábíme v ČR a sortiment je pestrý a ceny příznivé. Vyzkoušejte si.

Rybička

Jen ji vezmete do ruky, už se usmíváte. Nechte si ji pro sebe na houby, nebo ji dejte dětem. Tradiční rybičky se vyrábí v Čechách a jsou plně recyklovatelné.

Kanafas

Výroba kanafasů v Postřekově začala v osmnáctém století a pokračuje dodnes. Kanafas je odolný přírodní materiál, ze kterého s radostí našijeme utěrky, ubrusy nebo prostírání.

LED žárovka

Osvětlení LED spotřebuje až o 85 % méně energie a vydrží 20krát déle než klasická žárovka. Praktický dárek, který každý ochotně využije.

Skleničky z lahví

Sklo je skvělý materiál pro plnohodnotné recyklování. Ale tyto skleničky jsou ještě dál, jsou vyrobeny přímo z lahví od vína a nebyla potřeba další energie pro recyklaci. Brandování: pískování či na obal z recyklovaného papíru.

Lepící páska

Vyrobena ze 100% recyklovaného plastu nebo recyklovaného papíru. Skvěle drží, máme vyzkoušeno.

Tašky na tříděný odpad

Praktické a osvědčené. Nezaberou moc místo a po naplnění je můžete rovnou popadnout a vynést vysypat. Samozřejmostí je možnost brandování.

VapurShades

Nezabere v batohu ani milimetr místa navíc. Odolná lahev, díky které nemusíte zbytečně kupovat PET lahve. Žádný strach z bakterií, lahev je určena i do myčky a opravdu dobře ji vymyjete.

Zdravá lahev

Je vyrobena v ČR ze zdravotně nezávadného materiálu, medicínského polypropylenu, což zajišťuje naprostou absenci ftalátů, změkčovadel, BPA. Zcela bez zápachů a plísní.Garantujeme vám snadnou údržbu a dlouhou životnost. Pestrý design pro děti i dospělé.

Zvýrazňovače z FSC dřeva

Trojhranný ergonomický zvýrazňovač s přírodními bílými proužky a matným lakováním nepoškozujícím životní prostředí. Rychle klouže po papíře a umožňuje plynulé zvýrazňování. Brandování: doporučujeme papírovou pásku s potiskem. Vyrobeno z 100% ze dřeva s FSC® certifikací. FSC® zaručuje přísně kontrolované, ekologicky smysluplné a udržitelné lesní hospodářství.

Tužky z FSC dřeva

Klasická šestihranná forma s přírodními bílými proužky a matným lakováním nepoškozujícím životní prostředí.Kvalitní, nelámavé tuhy HB. Vyrobeno z 100% ze dřeva s FSC® certifikací. FSC® zaručuje přísně kontrolované, ekologicky smysluplné a udržitelné lesní hospodářství.

Korálky z recyklovaného skla

Mechové korálky z recyklovaného skla si můžete vyrobit ozdoby a šperky samy. Nebo je navrhneme a vyrobíme my právě pro vás.

Papírové desky

Desky, pořadače, šanony z recyklovaného papíru vyrobené v severních Čechách. Nabídka je opravdu pestrá a praktický dárek bude jistě oceněn.

Scrubs and Butters LUSH

Pozor tato kosmetika vyvolává okamžitou závislost. Přírodní vstupy, neobyčejná vůně a péče, žádné nebo recyklované obaly, odpor k testování na zvířatech – to všechno tvoří DNA LUSH.

Tužky a pastelky z novin

Papír na psaní a kreslení a to doslova. Tělo tužek a pastelek tvoří staré noviny, rozemleté na kaši a opět zpevněné na tuhách.

A to není rozhodně vše. Nápady jsme rozhodně nevyčerpali - s chutí připravíme nabídku přímo pro vás.

Vloženo Od

Sledujte novinky a odebírejte newsletter!

Každý měsíc vám pošleme tipy, inspirace a zajímavé realizace ze světa ekologické reklamy.