Diář Papírna

Koncem léta nastává nejlepší moment rozhodnout se, jakým diářem letos potěšíte své klienty a zaměstnance. My si jednoznačně vybrali tento ekologický ručně dělaný kousek a rádi ho pro vás vytvoříme.

přátelský k přírodě

Je to našinec - celý vznikl v Čechách a to z recyklovaného papíru, který je heboučký na dotek. Diář tedy budete brát rádi do rukou. I doplňkové materiály jsou přírodní, takže až se rok s rokem sejde a on vám doslouží, s klidem ho zkompostujte.

šikne se do tašky i kabelky

Praktický formát 13,5 x 18,5 cm zaručí nejen, že se vejde kamkoliv, ale na druhou stranu i to, že se do něj také cokoliv dobře vtěsná. Příjemné jsou také kulaté rohy, takže nehrozí žádné oslí uši.

nevtíravý průvodce celým rokem

Kalendárium opravdu elegantně vyvažuje přehlednost a přitom nevtíravost. Data a pomocné linky skvěle vedou, ale rozhodně nezastíní vaše plány. Každý týden doplňuje volná stránka pro vaše poznámky. Pro rychlou orientaci je také fajn látková záložka.

netradiční otevřená vazba

Je nejen zajímavým estetickým prvkem, ale hlavně zaručuje, že se diář dobře otevírá a poznámky se vám bude pohodlně vepisovat i doprostřed diáře.

šikovné detaily

Taky do diáře vkládáte různé doklady, vizitky a výstřižky? Je k vzteku, když pořád vypadávají. To tady nehrozí, na zadní straně je vlepena kapsa, kam vše bezpečně schováte. Navíc můžete zavřený diář zajistit gumičkou a ta vše pevně udrží uvnitř. 

individualizace

Do vzhledu diáře bravurně promítneme vaši corporate identity. Jak? Vyberte si barvu plátna na hřbetu, nebo odstín záložky a předsádky. Doplníme slepotiskem nebo razítkem. Do obsahu diáře rádi přidáme sdělení o vaší firmě, rady do nového roku nebo třeba eko tipy.

cena

Cena závisí na počtu kusů a finální individualizaci. Přesnou kalkulaci vám obratem spočítáme. Pro orientaci ale počítejte s cenou od 390 do 490 Kč za diář.

Chci příští rok plánovat v tomto diáři.


PROLISTUJTE SI NOVÝ KATALOG EKOLOGICKÝ DÁRKŮ 2019/20.
ČEKAJÍ VÁS PESTRÁ NABÍDKA VĚCÍ ZA PÁR KORUN AŽ PO LUXUSNÍ EKO KOUSKY.

Sledujte novinky a odebírejte newsletter!

Každý měsíc vám pošleme tipy, inspirace a zajímavé realizace ze světa ekologické reklamy.