DOBROVOLNICKÝ DEN V PRŮHONICKÉM PARKU

UNILEVER ČR, spol. s r. o.

Pro společnost UNILEVER jsme uspořádali jsme trochu jiný teambuilding - dobrovolnický den s názvem: Zamkněte kanceláře a pomáhejte. S organizací dobrovolnických dnů máme bohaté zkušenosti a vždy pečlivě vybíráme náplň, která je opravdu smysluplná a prospěšná. Umíme dobře i organizaci samotnou, aby všichni měli co dělat, co jíst a pít a nikomu se nic nestalo.
Tentokrát dobrovolníci ze společnosti UNILEVER pomáhali v Průhonickém parku. Průhonický park je unikát vytvořený přírodou i lidskou pílí a umem. Rozloha parku je úctyhodných 250 ha, o které se stará 10 zaměstnanců, takže každého pomocníka upřímně vítají. První červnový pátek přijela horda více než padesáti nadšených dobrovolníků a celý den hubili náletové křoviny, pleli alpinky a čistili azalky. Na konci dne zjistili spoustu zajímavého o historii i současnosti parku a nechybělo ani oblíbené opékání špekáčků.


"Skvělý relax i teambuilding", pochvaloval si jeden z účastníků.


Pro dobrovolníky z UNILEVERU pořádáme dobrovolnické dny již od roku 2011:
- sto dvacet nadšených dobrovolníků již jednou pomáhalo v Průhonickém parku
nebo rok poté čistili Rokytku.


Dobrovolnické dny děláme pro malé skupinky od cca deseti dobrovolníku i pro solidní skupiny čítající přes sto dobrovolníků a to třeba pro společnosti KPMG Česká republika, s.r.o., Provident Financial, s.r.o. či ABB s.r.o.

Zobrazit web

Sledujte novinky a odebírejte newsletter!

Každý měsíc vám pošleme tipy, inspirace a zajímavé realizace ze světa ekologické reklamy.