DOMÁCÍ SIRUP

Hledáte 100% lokální produkt z poctivých surovin, jehož výroba navíc podporuje osoby znevýhodněné na trhu práce? Máte ho mít!

Tyto domácí sirupy jsou perfektním praktickým dárkem do každé domácnosti. Vybírat můžete hned ze čtyř druhů. Všechny jsou lahodné, každý má svá specifika:

Šípkový sirup s rakytníkem je doslova vitamínovou bombou. Samotný šípek napomáhá správnému chodu ženského reprodukčního systému a mimo jiné podporuje brzlík, který pomáhá optimálně pracovat imunitnímu systému. Rakytník je bohatý na vitamín C, takže také zvyšuje odolnost vůči infekcím. Sirup se skvěle hodí jak během zimních měsíců, tak jako osvěžení v létě. 

Bezinkový sirup má sám o sobě výraznou chuť a s kapkou citronové šťávy se stane extra oblíbeným. Je vyráběn ručně z výluhu květu černého bezu, který roste v blízkém okolí. Květy bezu podporují imunitu a dobrou funkci dýchacích cest.

Dýňový sirup má nevšední kořeněnou chuť, kterou rozhodně doporučujeme okusit. Samotná dýně Hokkaido má spoustu prospěšných vlastností, ulevuje třeba chorobám ledvin a detoxikuje organismus. Vyzkoušejte jako horký nápoj!


za kolik?

KALKULACE 30 ks
Sirup bez brandingu 0,35 l (Šípkový) 130,50 Kč/ks
Sirup bez brandingu 0,5 l (Bezový, Dýňový) 130,50 Kč/ks
Polep od 5 Kč/ks
Visačka 12 Kč/ks

Uvedené ceny jsou bez DPH a jsou pouze orientační. U kalkulací záleží na počtu kusů a také na druhu brandingu. Pro konkrétní kalkulace prosím pište: karolina.hromadkova@green-cat.cz


minimální počet? 30 kusů


branding

  1. Sirup bez brandingu
  2. Sirup s polepem
  3. Sirup s visačkou

specifikace produktu

  • DRUHY: Šípkový, Levandulový, Bezinkový, Dýňový
  • SLOŽENÍ: Šípkový (třtinový cukr* 51 %, výluh ze šípku* 45 %, výluh z rakytníku* 3 %, kyselina citronová),  Bezinkový (třtinový cukr* 51 %, výluh z květu černého bezu 46 % (voda, květy černého bezu*), citronová šťáva* 3 %, kyselina citronová), Dýňový (třtinový cukr* 52 %, šťáva z dýně hokkaidó* 47 %, kyselina citronová, zázvor, koření*)

*produkty ekologického zemědělství


ostatní­ informace

Domácí sirupy jsou skvělým pomocníkem nejen při nachlazení, kdy stačí přidat pár kapek sirupu do horké vody a rázem máte teplý nápoj nezaměnitelné chuti se spoustou vitamínů, ale také při horkých letních dnech, kdy s kostkou ledu poslouží jako vítané osvěžení.

Sirupy jsou vyráběny osobami znevýhodněnými na trhu práce.

Původ: Česká republika

Sledujte novinky a odebírejte newsletter!

Každý měsíc vám pošleme tipy, inspirace a zajímavé realizace ze světa ekologické reklamy.