EKOŠKOLA PŘÍRUČKA PRO MATEŘSKÉ ŠKOLY

TEREZA, vzdělávací centrum

Mezinárodní program Ekoškola, který v ČR koordinuje TEREZA se nově otvírá mateřským školám. Celá metodika Ekoškol se dva roky upravovala a testovala celá metodika Ekoškol, které v ČR úspěšně fungují již deset let v základních a středních školách. S TEREZOU jsme vytvořili příručky, díky kterým zvládnou učitelé program Ekoškola pro mateřské školy bravurně a s úsměvem. Příručka ukáže učitelům, jak s Ekoškolou začít a TEREZA je v této cestě bude aktivně provázet. Více o Ekoškole zjistíte ZDE.  Uf, my jsme tedy v cíli. Teď už je řada na Ekoškolácích. Kočka jim rozhodně fandí!


Green Cat kompletně zpracovala příručku Ekoškola pro učitele:

  1. Posvítili jsme si na obsah - upravovali texty, ujednotili stylistiku i odborné termíny, korekturovali gramatiku a hlavně krátili a krátili, aby penzum informací bylo pro učitele stravitelné a uchopitelné. 
  2. Navrhli jsme grafické zpracování - vymysleli layout, fotili, ilustrovali a upravovali.
  3. Na závěr jsme příručku vytiskli - samozřejmě na recyklovaný papír. Tisk na recyklovaný papír vypadá skvěle, chce to jen zkušenosti s tímto materiálem a to my máme. K příručce jsme ještě přidali propagační letáčky.

Líbí? Tiskněte s námi ekologicky

Sledujte novinky a odebírejte newsletter!

Každý měsíc vám pošleme tipy, inspirace a zajímavé realizace ze světa ekologické reklamy.