Káva pomáhá ptáčkům

Hosté slavnostního vyhlášení E.ON Energy Globe Awards dostávali na rozloučenou pěkný balíček s voňavou kávou na ráno. Tento dárek navíc pomáhá udržovat zdravé populace stěhovavých ptáků v Africe.

Nevěříte, že káva může pomáhat ptáčkům i farmářům? Je to jednoduché. Stačí jen zvolit tu pravou: kávu s certifikací  Bird Friendly®.


I levný dárek může být užitečný!

Káva s certifikací Bird Friendly® je vypěstována v přirozeném prostředí ve stínu korun okolních stromů. Tyto stromy jsou přirozeným prostředím mnoha ptáků a pomáháme jim tak přežít a zvyšovat stavy. Potěšte své klienty touto výbornou BIO kávou s ozvěnou ptačího zpěvu. 


Jedná se o bio kávu, která byla vypěstována za přísných ekologických podmínek tradiční metodou v zastínění v přirozeném prostředí tropického pralesa. Certifikace Bird Friendly® v sobě jako jediná spojuje bio standardy a zároveň záruku pěstování kávy v zastínění. Prodejem takto certifikované kávy přispíváme k zachování původních lesních ekosystémů, přirozeného domova mnoha druhů stěhovavých ptáků, a napomáháme tak nepřímo zvyšovat jejich populace. Bird Friendly® také zaručuje zdravé životní prostředí pro místní farmáře. 

Tuto kávu nám dodal první oficiálního prodejce  kávy s certifikací Bird Friendly® v ČR a ve střední Evropě: BirdSong Coffee. Kávu jsme zabalily do pěkných balíčků a opatřili visačkou s informacemi o tom, jakou prospěšnou dobrotu hosté dostali.


DALŠÍ TIPY NA EKOLOGICKÉ REKLAMNÍ PŘEDMĚTY?

MOŘE JICH NAJDETE V AKTUÁLNÍM KATALOGU DÁRKŮ 2018/19 ZDE.
ČEKAJÍ VÁS PESTRÉ SPEKTRUM VĚCÍ ZA PÁR KORUN AŽ PO LUXUSNÍ EKO KOUSKY.


Chci smysluplný dárek

Sledujte novinky a odebírejte newsletter!

Každý měsíc vám pošleme tipy, inspirace a zajímavé realizace ze světa ekologické reklamy.