LAHODNÁ BEDÝNKA

Bedýnka, která v sobě ukrývá lahodná překvapení a bude těšit každého klienta po delší dobu!

Chytrý vánoční dárek, který necestoval přes půl planety
Dřevěná bedýnka, praktická sama o sobě, ukrývá poctivé potraviny. Tyto pečlivě vybrané dobroty jsou plné energie a zdraví. Doslova vás teď v zimě „nakopnou". Bedýnky jsou vyrobené u nás, naplnili jsme je dobrotami převážně z lokálních zdrojů. I mašle je z Čech a k opakovanému použití. To je důkaz, že pěkný dárek může být vlídný k přírodě a nemusí cestovat přes půl planety. Důraz jsme kladli na recyklovatelné obaly - konkétně sklo, které je pro recyklaci ideální. 


za kolik?

KALUKLACE 100
Malá 99,20 Kč/ks
Střední 112 Kč/ks
Velká 124 Kč/ks
Převázání + výplň 15 Kč/ks

Uvedené ceny jsou bez DPH a jsou pouze orientační. U kalkulací záleží na počtu kusů a také na druhu brandingu. Pro konkrétní kalkulace prosím pište: karolina.hromadkova@green-cat.cz


minimální počet? 20 kusů


branding

 1. Bedýnka bez brandingu
 2. Bedýnka s gravírem
 3. Bedýnka se stužkou + výplní
 4. Obsah: zaleží zcela na Vás :)

specifikace produktu

Druhy bedýnek:

 • MALÁ: Materiál: 100% lípové dřevo, barva: Natur (nelakováno), délka: 23,5 cm šířka: 15 cm, výška: 12,5 cm, hmotnost: 0,3 kg
 • STŘEDNÍ: Materiál: 100% lípové dřevo, barva: Natur (nelakováno), délka: 28,5 cm, šířka: 18,5 cm, výška: 12,5 cm, hmotnost: 0,35 kg
 • VELKÁ: Materiál: 100% lípové dřevo, barva: Natur (nelakováno), délka: 32 cm, šířka: 22 cm, výška: 12,5 cm, hmotnost: 0,45 kg

ostatní­ informace

Původ: Česká republika


Příklad obsahu, velikost i vzhled bedýnek je variabilní. V tomto případě jsme jej naplnili těmito laskominami:

 • Jahodový džem od Hany Šidlerové
  Klasika pro skvělé snídaně je uvařena z čerstvých jahod od prověřených českých pěstitelů, mražené ovoce do hrnce nesmí. Marmeláda není přeslazená, a tak vynikne chuť jahod. Zapomeňte na chemické přípravky, využita je síla přírodního pektinu obsaženého v ovoci a přidána čerstvě vylisovaná šťáva z citrónu.
 • Jablko se šafránem a červeným pepřem
  Nepřeslazených marmelád hodících se i k sýrům je jak šafránu. Lahodnou jablečnou vám nabízíme. Opět jen lokální jablka a neobvyklé koření. Uvařeno s láskou a za humny.
 • Sušená rajčata
  Tato rajčátka se sušila přímo na sluníčku a hoví si v tom nejkvalitnějším olivovém oleji. Dovedete si představit větší zásobárnu energie?
 • CIDER Kliment
  Perlí sám a zraje v lahvi. Cider je osvěžující, lehce alkoholický, fermentovaný, jablečný nápoj. Ve Všenorech ho vyrábí Jáchym Kliment a to z vybraných směsí odrůd českých jablek. Na rozdíl od cidrů vyráběných z trvanlivých koncentrátů, je díky tradiční metodě zpracování mnohem chutnější.
 • Sultánky
  Sultánkami nazývaly rozinky naše babičky. Plná chuť těchto bio rozinek vám poctivou kuchyni babiček připomene. Hroznové víno je jedním z druhů ovoce nejbohatších na železo a v rozinkách je ještě koncentrovanější.

Vše jsme doplnili ručně psanými popisky a štítkem se jménem obdarovaného. Bedýnky se velmi líbili každému, kdo je u nás viděl. A co víme, tak i manageři E.ONu je rozdávali s chutí.


Chcete zajímavý dárek pro své klienty? Pište, volejte, Judita se s vámi ráda sejde, pozve vás na kafe a domluví možnosti spolupráce.

Judita Nechvátalová

603 168 824, judita.nechvatalova@green-cat.cz

Domluvit si schůzku!

Sledujte novinky a odebírejte newsletter!

Každý měsíc vám pošleme tipy, inspirace a zajímavé realizace ze světa ekologické reklamy.