LEVANDULOVÁ KOUPEL

Dávejte většinou přednost sprše, spotřebujete 5x méně vody. Ale dopřejte si výjimečně i tu slast a ponořte se do teplé vany s vůní levandule.

Tato naprosto přírodní koupel přinese vaší mysli božský klid, příjemně uvolní celé tělo a citlivě pečuje o každý typ pokožky. Navíc je koupel v praktickém dárkovém balení a skvěle se vám bude hodit, když hledáte maličkost, která potěší.

Kromě koupele z levandule vám můžeme dodat i koupel z meduňky, nebo heřmánku.


Co pak se sáčkem?
Koupelový sáček je vyroben z rozložitelného materiálu. Po koupeli jej můžete hodit do kompostu. Nebo mu prodlužte život: vysušte jej a použijte jako vonný pytlík ve skříni.


za kolik?

KALIKLACE 300 kusů
Koupel bez brandingu 54 Kč/ks
Koupel s polepem loga (+ text) 11 Kč/ks

Uvedené ceny jsou bez DPH a jsou pouze orientační. U kalkulací záleží na počtu kusů a také na druhu brandingu. Pro konkrétní kalkulace prosím pište: karolina.hromadkova@green-cat.cz


minimální počet? 50 kusů


branding

  1. Koupel bez brandingu
  2. Koupel s polepem loga (+ textu)

specifikace produktu

  • Velikost balení: cca 10 x 17cm
  • Hmotnost: 30 g
  • Složení:  Lavandula x intermedia grosso BIO 
    - nálevový sáček vyroben z kukuřičného škrobu 
    - přebalový sáček a krabička jsou recyklovatelné 

ostatní­ informace

Původ: Česká republika

Návod na přípravu: Sáček s koupelí vybalte z obalu a vložte do vany s horkou vodou o teplotě 38 °C až 45 °C. Nechejte louhovat 15 až 20 minut. Sáček můžete použít také jako mycí žínku. Pro zvýšení účinků koupele nepoužívejte žádné další mycí prostředky. Blahodárně působí na vaše tělo i mysl. Uvolňuje duševní i fyzické napětí. 

Je již velké teplo na horkou lázeň? Nevadí. Připravte si odvar a ten následně nalijte do studené koupele. Nejen, že osvěžíte tělo, ale krásná vůně levandule osvěží vaši mysl. Nálev pro studenou koupel připravíte zalitím koupelového sáčku vodou o teplotě 95 °C v hrnci a objemu vody minimálně 3 litry, nechejte louhovat 10 až 15 minut. Následně nalejte do vaší studené lázně. 

Chci levandulovou koupel

Sledujte novinky a odebírejte newsletter!

Každý měsíc vám pošleme tipy, inspirace a zajímavé realizace ze světa ekologické reklamy.