MED OD VČELAŘE

Poctivý med z Vysočiny velmi potěší vaše chuťové pohárky a udělá každý den o něco sladší. A navíc je na Vysočině spousta míst, kde je čisté prostředí. A právě z jednoho tohoto koutu zdravé přírody tento med pochází.

Vyberte si ze tří druhů: medovicový lesní med, květový pastovaný med a květový med. Každý z nich je jedinečný svou strukturou a specifickou chutí, výběr bude opravdu těžký, ale rozhodně se nemůže stát, že byste šlápli vedle. Nejlepší bude kolekce ze všech tří, souhlasíte?


za kolik?

KALKULACE 100 ks / 75 g 100 ks / 180 g 100 ks / 400 g
Med bez brandingu 65 Kč 100 Kč 140 Kč
Med s polepem 9 Kč/ks 9 Kč/ks 9 Kč/ks
Med s mašličkou 12 Kč/ks 12 Kč/ks 12 Kč/ks

Uvedené ceny jsou bez DPH a jsou pouze orientační. U kalkulací záleží na počtu kusů a také na druhu brandingu. Pro konkrétní kalkulace prosím pište: karolina.hromadkova@green-cat.cz


minimální počet? 20 kusů


branding

  1. Med bez brandingu
  2. Med s polepem (logo)

specifikace produktu

  • Druhy medu: Med květový, Květový pastovaný med
  • Druhy gramáží: 75 g, 180 g, 

ostatní­ informace

Původ: Česká republika

Květový pastovaný med prostě nestéká z pečiva. Nestéká dokonce ani směrem nahoru, ba ani dolů, doleva nebo doprava. Maminky jásejte, protože právě nyní si už Vaše roztomilá ratolest neumaže nic od stékajícího medu. Jemná chuť a pastovitá konzistence je jako dělaná k namazání na křupavý rohlík či voňavý chlebík. Vhodný pro všechny věkové skupiny.

Květový med se skládá ze sladkých šťáv rostlin – z nektaru, jenž včely obohacují o výměšky svých žláz – z enzymů, přispívajících ke štěpení cukrů a dále z pylu. Také záleží na obsahu vody v medu, která tvoří asi jednu šestinu. To je 14 – 19 % vody. Květový med je polyflórní – je včelami sesbírán z různých druhů rostlin.

Chci med z čisté přírody

 

Sledujte novinky a odebírejte newsletter!

Každý měsíc vám pošleme tipy, inspirace a zajímavé realizace ze světa ekologické reklamy.