PÍTKO PRO PTÁKY

Stylové pítko, které ozdobí každou zahradu i balkón a přiláká na ně ptáčky z širokého okolí. Ptáci u vás najdou bezpečnou možnost se napít nejen v parných letních dnech, ale i v zimě.

Napadlo by vás, že je důležitější nabídnout ptáčkům zdroj vody v zimě než v létě? Během horkých dní najdou vodu těžko, ale v mrazech je to skoro nadptačí úkol. 

Zásadní je bezpečnost. Proto pítko umístěte do volného prostoru, aby na ně nevyskočila kočka a nezblajzla je. Až pro něj najdete vhodné místo, snadno ho upevníte na kůl, tyč nebo připevníte na zábradlí. Jelikož je toto pítko/koupátko určené nejen ptákům, ale i včelám, motýlům a dalšímu hmyzu, doporučujeme do něj vložit několik oblázků, které pomohou hmyzu dostat se ven.

Proč nabízíme plastové pítko?

Protože plast, pokud ho správně používáme, je báječný materiál. A právě toto je příklad ideálního využití.
Plast se dobře čistí a pravidelným čištěním chráníte ptáčky před šířením jejich nemocí (nebojte, na člověka přenosné nejsou, ale ptákům pěkně zavaří). Pítko snadno očistíte vodou a obyčejným kartáčkem, s větším množstvím řas zatočíte roztokem octa v poměru 1:9. 

Navíc díky plastu může být pítko dostatečně velké a přitom stále lehoučké. Konkrétně se do něj vejde až 970 ml vody a díky tomu ho mohou ptáci využít i jako koupátko. 

Darujte klientům nebo zákazníkům toto pítko a vězte, že jim přinesete hodiny a hodiny fascinující zábavy z pozorování pestrého života.

za kolik?

KALKULACE 50 ks
Pítko bez brandingu 189 Kč/ks
Polep loga 9 kč/ks

Uvedené ceny jsou bez DPH a jsou pouze orientační. U kalkulací záleží na počtu kusů a také na druhu brandingu. Pro konkrétní kalkulace prosím pište: karolina.hromadkova@green-cat.cz


minimální počet? 30 kusů


branding

  1. Pítko bez brandingu
  2. Pítko s polepem loga

specifikace produktu

  • Barvy: zelená, béžová, hnědá
  • Rozměry: výška 22 cm, šířka 32 cm, hloubka 32 cm, hmotnost 0.301 kg
  • Materiál: plast PP, po dohodě lze vyrobit i z recyklovaného plastu

Původ: Česká republika

 

Chci vodu pro ptáky a zábavu pro lidi

Sledujte novinky a odebírejte newsletter!

Každý měsíc vám pošleme tipy, inspirace a zajímavé realizace ze světa ekologické reklamy.