PLOVÁK PRO ZVÍŘÁTKA

Zachraňte během sezóny klidně i desítky ptáků, netopýrů, opylovačů a dalšího užitečného hmyzu! Pomocníkem ve vaší záchranářské misi vám bude tento veselý plováček.

Sudy a další nádoby na zachytávání dešťové vody mají kolmé a hladké stěny a stávají se tak pastí pro řadu drobných živočichů. Zpěvní ptáci, čmeláci, včely i netopýři, se chtějí napít a často spadnou dovnitř, příkré stěny jim neumožní zachytit se a odlétnout. A proto se bohužel v nádobě po chvíli utopí.Pomocí tohoto plováku tomu lehko zabráníte. Mrňousové na polovák vylezou, osuší se, naberou síly a odstartují do dalšího dobrodružství.


za kolik?

KALKULACE 100 kusů
Plovák 179 Kč/ks
Visačka 7 Kč/ks

Uvedené ceny jsou bez DPH a jsou pouze orientační. U kalkulací záleží na počtu kusů a také na druhu brandingu. Pro konkrétní kalkulace prosím pište: karolina.hromadkova@green-cat.cz


minimální počet? 50 kusů


branding

  1. Plovák bez brandingu
  2. Plovák s visačkou

specifikace produktu

  • Průměr: 26 cm
  • Barva: modro/žluto/bílá, plovák je z jedné strany žlutý a z druhé strany modrý
  • Plovák může zachránit před utopením tyto živočichy: opylovače a další užitečný hmyz, netopýry a zpěvné ptáky. Samozřejmě jej mohou využít i nelétaví živočichové, plovák jim ale neumožní výlezt z nádoby.

ostatní­ informace

Použití: Plovák jen položíme na vodní hladinu. Zde jej můžeme nechat od jara do podzimu. Nemělo by dojít k ponechání plováku na hladině v zimě. Materiál plováku se mrazem poškodí. Díky snadné manipulaci se plovák hodí i do sudu, ze kterého často nabíráte vodu do konve. Plovák jen při nabírání vyjmete druhou rukou nebo ponoříte konví pod hladinu.

Varování: Tento výrobek není hračka! Neslouží k ochraně dětí nebo dospělých před utonutím. Instalace Plováku proto rozhodně neznamená, že můžete nechat dítě v bazénu nebo u nádoby s vodou bez dozoru dospělé osoby. Plovák samozřejmě nezabrání utopení lidí.

Původ: Česká republika

Chci zachraňovat životy mrňousků

Sledujte novinky a odebírejte newsletter!

Každý měsíc vám pošleme tipy, inspirace a zajímavé realizace ze světa ekologické reklamy.