Pojďte ven

Příroda je nejlepší fitko i inspirace. Na tomto osvíceném přesvědčení stojí dlouhodobá kampaň pro našeho partnera společnost Geis. Nový web nabízí moře tipů a aktivit. A i celý další marketing zpestřuje téma Pojďte ven.

Klient:
Geis CZ
Rok realizace:
2017

www.pojdteven.geis.cz

Inspirativním webem Vás motivujeme k zážitkům venku, kde prospíváte svému zdraví i kondici. Nabídka je pestrá. Vyberte si tu pravou aktivitu přesně pro sebe, která odpovídá vašemu naturelu a aktuálním potřebám: ADRENALIN / ZÁŽITKY VENKU / RODINA. 

Web je čerstvě spuštěný. Aktivity stále přidáváme s ohledem na aktuální roční období. Přesvědčte se, že venku je bezva i v zimě ZDE. Na obzoru je i slovenská a polská varianta.


Reklamní předměty na ven

Jisté je, že v Geisu se dalších pár let nebudou trápit nedostatkem nápadů na dárky a reklamní předměty.

Stačí se inspirovat přírodou a pohybem venku a rázem máte hromadu tipů. Klienti i zaměstnanci dostali už v loni dárky, které se šiknou venku nebo dobroty z přírody: rodinný kalendář s tipy na zábavu venku, dárkové balíčky nebo třeba baťůžky z biobavlny. A na další praktické exkluzivní i levnější reklamní předměty se mohou těšit i letos a třeba napřesrok.

 


Toužíte také po zajímavých a ekologických reklamních předmětech?

Inspiraci najdete nejen v přírodě, ale i v našem katalogu. Stáhněte si jej zdarma ZDE.

Garantujeme Vám, že budete rozdávat to, co byste sami chtěli dostat. 


Novoročenky, které vyrostou

I novoročenky se inspirovaly přírodou. Vytiskli jsme je na unikátním rostoucím papíře. Co to je? Speciální papír, který stačí zasadit a vyrostou vám z něj bylinky.


PR

V neposlední řadě je obohacuje téma Pojďte ven! veškerou komunikaci na sociálních sítích, ve firemních periodiích a v dalších PR kanálech.


A takto můžeme pokračovat s inspirací takřka donekonečna...

 

Chci oživit náš marketing originálním tématem!

 

 

Sledujte novinky a odebírejte newsletter!

Každý měsíc vám pošleme tipy, inspirace a zajímavé realizace ze světa ekologické reklamy.