Překvapivá publikace

Ředitel vzdělávacího centra TEREZA sepsal, Ministerstvo životního prostředí zaštítilo a my navrhli a vytiskli zajímavou publikaci Děti venku v přírodě.

Klient:
Ministerstvo životního prostředí
Rok realizace:
2016

Jsou děti v přírodě opravdu ohroženým druhem?

Proč potřebují být venku pro své zdraví?

Půjde jim pak lépe učení?

Odpovědi a mnohdy opravdu pozoruhodné argumenty a studie objevíte v nově vydané publikaci, která je přínosná pro laiky i pro odborníky. Zda se doberete vytištěné publikace, nevíme, distribuje ji ministerstvo.

Ale máme pro Vás dobrou zprávu: e-book si můžete ZDARMA stáhnout ZDE.


GRAFIKA a TISK na recyklovaný papír

Publikaci jsme vytiskli na recyklovaný papír. Líbí se nám nejen svojí šetrností k životnímu prostředí, ale i zajímavou strukturou a tím, že je takový "sameťák".

Tisku na recykl není důvod se bát. Tato publikace je plná celostránkových fotografií dětí a ač na recyklu jsou fotky výrazné a krásně natištěné. Pro perfektní výsledek stačí "jen" už při grafickém návrhu myslet na specifika tohoto materiálu - ideální je výrazná grafika s jasnými barvami; dtp příprava vyžaduje zkušenosti a hlavně fotografie musí být hodně zesvětlené a v neposlední řadě tisk vyžaduje ostříleného šikovného profíka.


Uvažujete také o využití recyklovaného papíru? Chcete se přesvědčit o kvalitě tisku? Rádi Vás necháme prolistovat různé tiskoviny, které jsme vyráběli. S nadšením pro Vás také cokoliv navrhneme a vytiskneme.


Chci tisknout na recykl!

Sledujte novinky a odebírejte newsletter!

Každý měsíc vám pošleme tipy, inspirace a zajímavé realizace ze světa ekologické reklamy.