PŘÍRODNÍ DEODORANT

Deodorant je vyroben z obnovitelných zdrojů

Složení deodorantu je 100% přírodní


za kolik?

KALKULACE 20 ks
Deodorant bez brandingu 145,90 Kč/ks
Polep od 6 Kč/ks

Uvedené ceny jsou bez DPH a jsou pouze orientační. U kalkulací záleží na počtu kusů a také na druhu brandingu. Pro konkrétní kalkulace prosím pište: karolina.hromadkova@green-cat.cz


minimální počet? 20 kusů


branding

 1. Deodorant bez brandingu
 2. Deodorant s kruhovým polepem (logo)

specifikace produktu

DRUHY:

 1. Přírodní deodorant Sea Salt & Lemon: Lehká Unisex vůně s citrusovou nótou na počátku, která přechází do mořských tónů. 
 2. Přírodní deodorant Lavender: Charakteristická vůně levandule je květinová, lehká a svěží s bylinnými podtóny.  Levandule má jemnou a příjemnou vůni a jsou ji připisovány harmonizující a zklidňující účinky. 
 3. Přírodní deodorant Lemongrass: Citronová tráva má svěží citronovou vůni s lehkým nádechem exotického zázvoru. Je jasná a osvěžující, dodává energii po celý den.
 4. Přírodní deodorant Bonfire:  Dámská jemná romantická květinovo-kořenitá vůně, v těle s typicky pudrovými tóny, která působí svěže ještě dlouhou dobu po aplikaci.
 5. Přírodní deodorant Dark Blue: Pánská kořenitá vůně s jemným heřmánkovým podtónem. V těle pak s převahou nasládlého dřeva. 
 • Působí svěže ještě dlouhou dobu po aplikaci. Tuhý deodorant s krémovou konzistencí tvoří v základu emulze vody a glycerinu s pečujícími mastnými alkoholy, která je obohacena o bambucké máslo. Obsahuje přírodní složky, pomocí kterých účinně neutralizuje zápach a pohlcuje pot. Snadno se nanáší a je vysoce účinný i v malém množství. Deodorant je vhodný i pro citlivou pokožku.

ostatní­ informace

Jak používat? Naturetics deodorant nanášejte několikrát denně v jemné vrstvě dle potřeby. 

Přednosti deodorantu? 

 • Je z obnovitelných zdrojů
 • Je bez hliníkových solí, mikroplastů a parabenů
 • Obsahuje Hydal PHA
 • Ověřeno vědeckými studiemi

Původ: Česká republika

 

Sledujte novinky a odebírejte newsletter!

Každý měsíc vám pošleme tipy, inspirace a zajímavé realizace ze světa ekologické reklamy.