PŘÍRODNÍ SÓJOVÁ SVÍČKA

Originální sójová svíčka, která vás provede po těch nejkrásnějších přírodních úkazech naší vlasti. Za jakou vůní se vydáte?

Vosk svíčky se vyrábí ze sójových bobů, je 100% přírodní a ovoněný éterickými oleji, které mají na rozdíl od levných syntetických vůní aromaterapeutické vlastnost. Knot je z bavlny a není napuštěn žádnými škodlivými chemikáliemi, do ovzduší tedy neuvolňuje nic, co by mu vadilo.

Název každé svíčky představuje jedno zajímavé místo v České republice. Svíčka má na sobě souřadnice daného místa a QR kód, který Vás navede na stránky, kde si o místě můžete přečíst zajímavé informace a inspirovat se.

Voňavá místa k objevování čítají Boubínský prales, Macochu, Pančavský vodopád, Praděd, Prachovské skály, Pravčickou bránu a Sněžku.

Tip na to, jak se o svíčku starat:

Svíčka k vám dorazí s ideálně zastřiženým knotem, před každým dalším zapálením jej odstřihněte na délku 4 - 5 mm. Svíčku byste měli nechat hořet min 30 min, max 4 hodiny a v průběhu hoření s ní nemanipulovat. V průběhu hoření se sklenička zahřeje, proto na to berte prosím ohled. Svíčku nenechávejte bez dozoru. Uvedená délka hoření je orientační, při ideálních podmínkách vám vydrží ještě déle!


za kolik?

Kalkulace 30 kusů
Svíčka bez brandingu 170 Kč/ks
Polep od 5 Kč/ks
Visačka 12 Kč/ks

Uvedené ceny jsou bez DPH a jsou pouze orientační. U kalkulací záleží na počtu kusů a také na druhu brandingu. Pro konkrétní kalkulace prosím pište: karolina.hromadkova@green-cat.cz


minimální počet? 30 kusů


branding

  1. Svíčka bez brandingu
  2. Svíčka s polepem
  3. Svíčka s visačkou

specifikace produktu

Druhy: Boubínský prales (pačulii a zázvor), Macocha (pomeranč a zázvor), Pančavský vodopád (eukalyptus, niaouli, borovice, červený tymián), Praděd (vanilka, bourbon, tonka), Prachovské skály (levandule), Pravčickou bránu (růže a levandule), Sněžka (bez éterických olejů)


ostatní informace

  • ze sojového vosku, neobsahuje žádné pesticidy, herbicidy ani ropné příměsi
  • objem 60 ml
  • doba hoření minimálně 12 hodin, při láskyplné péči je to 20–⁠24 hodin

Původ: Česká republika, vyráběno ručně ve Středních Čechách

Sledujte novinky a odebírejte newsletter!

Každý měsíc vám pošleme tipy, inspirace a zajímavé realizace ze světa ekologické reklamy.