PTAČÍ KRMÍTKO

Tohle krmítko zachraňuje životy a to bez přehánění. Díky němu dokážete přikrmovat ptáčky, aniž by riskovali uvíznutí v síťce. Navíc je toto krmítko vyrobeno z recyklovaných nápojových kartonů a rozhodně není žádný cestovatel, narodilo se v Evropě.

Proč jsou plastové síťky, ve kterých běžné bývají lojové koule zavěšeny nebezpečné? První velké nebezpečí představují pro ptáky, kterým v nich může uvíznout pařátek a místo pomoci jim pěkně zavaříte. Ale další potíž je, že i prázdná síťka lákavě voní a mohou ji spolknou volně žijicí zvířata či psy. Vždy je tedy lepší síťky nepoužívat a koule před zavěšením rozbalit, do našeho krmítka se vejdou 3 klasické koule. Ptáčkům do něj můžete naservírovat i jablíčka, nebo doma vyrobené koule, šišky, nebo co vám zrovna vyjde:).

Krmítko využijete i na jaře, kdy v něm ptačím stavitelům nabídnete suchý a kvalitní materiál. Jak na to, zjistíte ZDE.


za kolik?

KALKULACE 100 kusů
Krmítko bez brandingu 59 Kč/ks
Visačka z recyklovaného papíru 9 Kč/ks
Kruhový polep 5 Kč/ks

Uvedené ceny jsou bez DPH a jsou pouze orientační. U kalkulací záleží na počtu kusů a také na druhu brandingu.Pro konkrétní kalkulace prosím pište: karolina.hromadkova@green-cat.cz


minimální počet? 50 kusů


branding

  1. Krmítko bez brandingu
  2. Krmítko s visačkou 
  3. Krmítko s vlastním polepem loga

specifikace produktu

  • Barva: šedá
  • Materiál: recyklovaný plast
  • Rozměry: 24 cm výška, průměr cca 5 cm
  • Na 3–4 lojové koule

ostatní­ informace

Původ: Krmítko není žádný cestovatel: vyrábí se v Holandsku, takže to má k nám kousek.

TIP NA JARO: Krmítko nezahálí ani s příchodem jara. Pomozte ptákům se stavbou hnízd a nabídněte jim stavební materiál. Do krmítka nacpěte seno, kousky vlny, psí chlupy... Ptáčci na jaře ocení vše, co se hodí na stavbu a je suché. Podívejte se https://jdeteven.cz/games/cz/tohle-neni-krmitkoChci krmítko z recyklovaného nápojového kartonu.

 

Sledujte novinky a odebírejte newsletter!

Každý měsíc vám pošleme tipy, inspirace a zajímavé realizace ze světa ekologické reklamy.