ROLOVACÍ PENÁL

Prostorný rolovací penál na vaše propisky, pastelky, tužky nebo třeba šroubováky z banneru, kterým bylo při rekonstrukci přikryto Národní muzeum v Praze. Vsaďte se, že penál s více originálním příběhem neseženete!

Po tom, co banner posloužil svému původnímu účelu, byl šetrně vyčištěn, aby mohl sloužit i nadále. A tak se zrodil tento rolovací penál. Praktický, ekologický a jedinečný!


za kolik?

KALKULACE 100 kusů
Penál 312 Kč/ks
Visačka 9 Kč/ks
Všitá etiketa 12 Kč/ks

Uvedené ceny jsou bez DPH a jsou pouze orientační. U kalkulací záleží na počtu kusů a také na druhu brandingu. Pro konkrétní kalkulace prosím pište: karolina.hromadkova@green-cat.cz


minimální počet? 20 kusů


branding

  1. Penál bez brandingu
  2. Penál s visačkou
  3. Penál s všitou etiketou

specifikace produktu

  • Rozměry: 30 cm (délka rozbaleného penálu), 30 cm (výška penálu)
  • Materiál: Banner PVC, podšívka polyester
  • Barva: barva výsledného produktu se může lišit vzhledem k povaze použitého materiálu

ostatní­ informace

Původ: Česká republika

O banneru: Banner, který používáme pro výrobu našich produktů v řadě „Výrobky z banneru“ byl vystaven povětrnostním vlivům a vnějšímu prostředí. Banner jsme vyčistili mechanicky i chemicky, přesto však nemůžeme zaručit 100% sterilitu výrobku. Každý kus našeho banneru kontrolujeme nejen kvůli mechanickému poškození, ale i kvůli kvalitě vyčištění. Výrobky jsou přesto vhodné k přiměřenému užívání vhodným způsobem, který výše uvedené respektuje. Výrobky z banneru nejsou vhodné k ukládání potravin a nejsou určené pro děti do 3 let. Koupí výrobku z banneru berete na vědomí, že k výrobě byl použit použitý a ekologicky vyčištěný banner, který může obsahovat stopové znečištění.

Chci penál z baneru

 

Sledujte novinky a odebírejte newsletter!

Každý měsíc vám pošleme tipy, inspirace a zajímavé realizace ze světa ekologické reklamy.