ZDRAVĚJŠÍ LÍZÁTKA

Lízněte si bez výčitek. Ochutnejte tato lízátka ze Slovenska a zamlsejte si s čistým svědomím. Lízátka jsou totiž vlídná k přírodě i k vašemu zdraví a figuře.

Do těchto lízátek žádná chemie nesmí. Jsou výlučně z přírodních surovin: včelí med pochází od slovenského výrobce a slazená nerafinovaným třtinový cukrem. Jak jen to jde, upřednostňujeme lokální suroviny. To samozřejmě nejde u jedné z klíčových ingrediencí, kterou je citronová šťáva, je ale vymačkaná z čerstvých citronů, férově vypěstovaných. Během výroby nevznikne navíc ani gram odpadu. I obal lízátek je navržen tak, aby nezatěžovala přírodu. Je to prostě papír, který můžete zkompostovat nebo hodit do tříděného odpadu. 


za kolik?

KALKULACE 1000 ks
Lízátko bez brandingu 11 Kč/ks
Polep s vlstním designem 2,50 Kč/ks

Uvedené ceny jsou bez DPH a jsou pouze orientační. U kalkulací záleží na počtu kusů a také na druhu brandingu. Pro konkrétní kalkulace prosím pište: karolina.hromadkova@green-cat.cz


minimální počet? 100 kusů


branding

  1. Lízátka bez brandingu
  2. Lízátka s vlastním kruhovým polepem (2,5 cm)

specifikace produktu

  • DRUHY: Limetka, malina, jahoda, pomeranč a citrónová kůra. 
  • BALENÍ: Lízátka jsou zabalené po 20 ks, přičemž každá z pěti ovocných příchutí má zastoupení v počtu 4 ks. Sáček je označen datem spotřeby a výživovými hodnotami. Každé lízátko je samostatně zabalené do papírového obalu. Na papírové paličce se nachází etiketa se složením a s datem spotřeby. 
  • VÝŽIVOVÉ HODNOTY NA 100G VÝROBKU: Energie: 1661 kJ / 397 kcal, Tuky: 0,1 g, Sacharidy: 98,3 g, z toho cukry: 97,2 g, Bílkoviny/Proteiny: 0,2 g, Sůl: 0,1 g

ostatní­ informace

Původ: Slovensko

Chci si líznout

Sledujte novinky a odebírejte newsletter!

Každý měsíc vám pošleme tipy, inspirace a zajímavé realizace ze světa ekologické reklamy.