Netradiční Mikulášská

Takového Mikuláše jste opravdu ještě nezažili. Rozhodně žádná nuda a strach. Andělský ateliér a čertovská laboratoř a k tomu nadílka přátelská k přírodě.

ČERTOVSKÁ LABORATOŘ

Zlobík čert si pro děti připravil povedený pokus. Přávě před o Adventu se musí jednou za rok vykoupat. Ani při tom si neodpustí ohňové kousky. Věříte, že objevil, jak přesvědčit prskavku, aby prskala i pod vodou? Dětem svůj „fígl“ s prskavou prozradí a ony si to samy vyzkouší. Nebojte, na čerta dohlédneme, pokus je naprosto bezpečný.

ANDĚLSKÝ ATELIÉR

Po laboratoři divokého čerta je dílna půvabného anděla pravou oázou klidu a kreativity. Děti se naučí vytvořit květinu z PET lahví třeba na gumičku a čelenku do vlasů. Nebo si vyrobí vlastní masku čertíka nebo anděla – budou mít k dispozici základní masku z kartonu, kterou si vyzdobí dle vlastní fantazie.

MIKULÁŠOVA PORADNA

U Mikuláše se dozví děti i rodiče, jak prožít vánoční svátky přátelské i k životnímu prostředí. Dospělí a větší děti vyplní zábavní kvíz, pro mrňose bude kvíz obrázkový. Úkoly v kvízu se zaměřují na to, jaký zvolit vánoční stromek, jak roztřídit obaly po dárcích, jak se chovat ke kaprovi atd.

Na závěr dostane každý návštěvník od Mikuláše pěkný a smysluplný dárek.

U čerta zažijí děti pravý adrenalin.

Zkušený Mikoláš poradí dětem i rodičům, jak prožít svátky šetrné i k přírodě.

S laskavým andělem si pak vyrobí malé ekologické dárky pro své kamarády a rodiče.


Chci zažít povedenou Mikulášskou

Sledujte novinky a odebírejte newsletter!

Každý měsíc vám pošleme tipy, inspirace a zajímavé realizace ze světa ekologické reklamy.